Guia de Zona Norte
Familia de Guia Villa NuevaBienvenidos !
En Guía Villa Nueva uno puede informarse, conseguir datos útiles, buscar propiedades, vender o comprar usado, debatir temas, etc. Los que hacemos Guía Villa Nueva pensamos en una herramienta de uso diario para unir a las familias que viven en los Barrios Cerrados de Tigre.
Recibe las novedades de Guía Villa Nueva en tu email:  

Modele perdesh per dhoma gjumi

Posted on febrero 19, 2019 by admin

Trendet e fundit të arredimit të dhomës së gjumit po shkojnë gjithnjë e më shumë drejt Stilit Modern dhe bashkëkohor, që duket se ne të mbizotërojë në 2019. Dhoma e gjumit është një prej hapësirave m&euml Dhoma e gjumit është Vendi me intim midis mureve te shtëpisë ku relaksoni Trupin dhe shpirtin. Zakonisht femrave Ju pëlqen te kujdesen për detajet MBI te gjitha nëse Behet fjale për një vend Kaq personnel. CILA është Fjala kyç? Le Romatike! Tyl dhe Dantelle, Lule dhe zbukurime. Zbuloni si te bëni dhomën tuaj te gjumit romantike. ofron tepihë, qilima dhe perde. Të gjitha llojet, ngjyrat dhe materialet. Modelet e fundit me kualitet të lart bëjnë produktet Tona të jenë unike. Qendra më e Madhe në Gjilan për Tepihë` `gzimi Center` `. Me dhe et le Modelet më të Reja Botërore…!! Na Vizitoni dhe Binduni. Dhomat e gatimit janě ATO që kanë nevojë për më shumë dritë dhe ajrosje në një shtëpi. Gatimi i përditshëm dhe DISA Herë në ditë, bën që këto Ambiente të shoqërohen vazhdimisht nga Aroma të ndryshme, avuj, ETJ. Ofrojmë perde, tepihë dhe mbulesa të ndryshme për shtrat, divan, karrige.

Modelet e fundit me dizajne unike dhe kualitet të lartë në matériel. Na vizitoni. Haradinaj: Kosova kufiri me Rusinë në Ballkan, SHBA e palëkundur! Perdet janě elementet më të dobishme të dizajnit të dieushëm, nëse Jeni në kërkim të një Atmosfere të rehatshme por Edhe elegante në të njëjtën kohë. Një sallon ne stilin Klasik me pamje elegante duhet te ketë perde te gjata me materiale te Renda te mbledhura nga njëra ane ne mënyrë qe te lënë dritën e Diellit te futet. Perdet për këto dhoma, duhet të mendohen të jenë nga materiale që Mund të lahen lehtë dhe shpesh. Kurrsesi NUK duhet të zgjidhen MODELE që zgjaten Deri në tokë. Ngjyrat duhet të jenë JO të errëta, PASI krijojnë gjendje stresuese. Një tjetër Bukuri do TI shtohej dhomës tuaj të gjumit nëse ne të mendonit një kuvertë globalement të përgatitur nga materialet e perditshme. Çfare duhet të keni parasysh Kur duhet të Beni blerjen e perdes? 6. perdet janě një zgjedhje shumë serioze.

Zakonisht janě një nga aksesorët e fundit që blejmë Kur jemi Duke ristrukturuar shtëpinë. Një perde e zgjedhur gabim Mund të prishë dhe arredimin më të veçantë. Nëse dhoma juaj e ndenjes është e gjere dhe Mjaft e ndritshme, Ju Mund të zgjedhni perde në ngjyrë të Darkest të cilat kombinohen me një påle perde të Holla në ngjyrë të bardhë, për të kombinuar ndriçimin e dëshiruar në kohë të ndryshme të ditës. Ngjyra NUK duhet të jetë detyrimisht e njëjtë me orenditë por në nuanca më të errëta për të Thyer të zakonshmen. Kur arredojmë një dhomë gjithnjë duam të sigurohemi se Kemi përfshirë elementët më bazikë dhe esencialë për dekorin të cilat janě një domosdoshmëri për çdo ambjent. Elementë të till & euml por se fundmi janě pëlqyer Edhe πέρδομαι me panele, MBI te gjitha ne arredimet moderne. Zgjedhja e modelit Varet nga dhoma ku do te vendoset. Kuzhina, Banja, dhoma e gjumit, salloni për çfarë Kane nevoje? Dritaret e mëdha. Preferohen perde prej materiali të trashë në trajtë kadifeje. Gjatësia e këtyre perdeve, duhet të jetë Deri në tokë. Për sallonet APO soxhornot siç kanë Nisur të Quhen, ne të preferoheshin ngjyrat vishnje, jeshile, e verdha e errët, kafja, e kuqe dhe Tonet e ngjyrës bezhë. Vendimi për këto Merret sipas mobiljeve që keni në dhomë.

Por nëse në sallon keni mobilje dhe tapetë me dekoracione të shumta, një Tyl i lehtë do të qëndronte më këndshëm. 3. Krevati është pika më e rëndësishme në dhomën tuaj të gjumit dhe dysheku është pjesa më delikate e TIJ. Zgjidhni një dyshek me cilësi të lartë dhe në këtë Rast ai duhet ndërruar pas 8-10 vjetësh. Sigurohuni që të ketë sipërfaqe të mjaftueshme, të jetë Komfort. Dhomë ndenjeje elegante me GRILA të Shme të bardha dhe perde bashkëkohore moderne në ngjyrë Blu të errët.

Related Posts with Thumbnails

Comments are closed.


GUIA: Buscar por categorias
Animales Arte Autos Construccion Cursos y Talleres Decoracion Delivery Deportes Educacion Eventos Indumentaria Inmobiliarias Jardin Jugueterias y Librerias Mantenimiento Hogar Náutica Piletas Profesionales Promociones Remiserias Restaurantes Recreacion Infantil Salud y Belleza Seguros Tecnologia Turismo Otros

  • Acerca

    Blog Villa Nueva es el nuevo espacio virtual creado por y para los vecinos de Villa Nueva con el fin de mantenernos actualizados sobre las novedades que suceden a diario en nuestra zona.

Guia Villa Nueva on Facebook

Promociones, descuentos y beneficios en Villa Nueva

maquillaje, social, novias, casamientos, fiestas, make up, maquilladora, villa nueva, nordelta, santa barbara, tigre

Piletas, piscinas, norpool, villa nueva, nordelta, tigre↑ Arriba